Posiadali narkotyki - zostali zatrzymani - Aktualności - KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Posiadali narkotyki - zostali zatrzymani

Data publikacji 02.06.2020

Policjanci w ubiegłym tygodniu zatrzymali 30 i 29-latka, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w czwartek tuż po 15, w trakcie kontroli drogowej znaleźli narkotyki. Do policyjnej interwencji doszło w jednej z miejscowości w gminie Kulesze Kościelne. Kontrolowany 29-latek miał przy sobie ponad 8 gramów białego proszku. Torebkę strunową z substancją mundurowi ujawnili w plecaku mężczyzny.

Z kolei w sobotę po 21, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku patrolowali ulice Wysokiego Mazowieckiego. W trakcie kolejnej kontroli drogowej zatrzymali 30-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie torebkę strunową z zawartością blisko 5 gramów białego proszku.

W obu przypadkach wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.