KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
„Bezpieczne wakacje 2017” – bezpieczne podróżowanie i kontrola autobusów

Linki

Ruch drogowy

 1. Policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkość w obszarze zabudowanym. Kobieta jechała 108 km/h. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

 2. „Kręci mnie bezpieczeństwo” z policjantami z Posterunku Policji w Czyżewie.

  Okres wakacyjny to czas wzmożonych działań profilaktycznych Policji. Mundurowi spotykają się z dziećmi i młodzieżą , uczestniczą w festynach i organizują akcje profilaktyczne na rzecz bezpieczeństwa. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo", objętej honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

 3. Policjanci drogówki zatrzymali kolejne prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości

  Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. To kolejne takie przypadki na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

 4. Wysokomazowieccy policjanci udaremnili jazdę nietrzeźwemu kierowcy

  Wysokomazowieccy policjanci w Ciechanowcu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko promil alkoholu. Teraz 56-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 5. Stoisko profilaktyczne wysokomazowieckich policjantów na wystawie w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

  Wysokomazowieccy policjanci prezentowali swoje stoisko profilaktyczne na trwającej w Szepietowie wystawie zwierząt hodowlanych. Zwiedzający mogli dowiedzieć się między innymi o działaniach „Kręci mnie bezpieczeństwo”, „Bezpieczne Wakacje” i „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”

 6. Motorowerzysta na podwójnym gazie

  Pijany 45-latek kierował motorowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi udaremnili mu dalsza jazdę. Teraz kierowca jednośladu za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 7. Policja i Yanosik edukują kierowców. Rusza akcja „Łapki na kierownicę”

  Sześciokrotnie większe ryzyko wypadku, pokonanie odległości dwóch boisk piłkarskich bez kontroli kierowcy czy nawet utrata prawa jazdy – prowadzenie auta z telefonem w ręku może rodzić wiele niebezpieczeństw. W związku z tym Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, Yanosik oraz YU!, postanowili połączyć siły i przeprowadzić na terenie całej Polski akcję edukacyjną „Łapki na kierownicę”. Jakie są założenia tej współpracy?

 8. RUSZYŁA KAMPANIA „ŁAPKI NA KIEROWNICĘ”

  Ogólnopolska kampania „Łapki na kierownicę” – rozpoczęta… Dziś przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbył się briefing poświęcony inauguracji tego przedsięwzięcia na terenie województwa podlaskiego, w którym udział wziął Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podkomisarz Dariusz Matynka. Inicjatywa ma za zadanie przeciwdziałać zagrożeniom w ruchu drogowym związanym z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem, a wszystko - z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 9. Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie oraz sprawności fizycznej - rozstrzygnięty

  W Szepietowie odbyła się siódma już edycja  „Konkursu wiedzy o bezpieczeństwie oraz sprawności fizycznej”. Głównym  celem tego przedsięwzięcia było przybliżenie dzieciom problematyki  przeciwdziałania uzależnieniom oraz poszanowania i przestrzegania przepisów prawa.

 10. Policjanci drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna jechał 103 km/h. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.