KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Turniej „Bezpieczeństwo przede wszystkim” w Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach

  W Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach odbył się turniej pn. „Bezpieczeństwo przede wszystkim – Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Głównym celem konkursu była promocja pozytywnego i właściwego wykorzystania internetu.

 2. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Czyżewie rozdawał odblaski dzieciom i ich rodzicom

  Wysokomazowieccy policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Aby stali się oni bardziej widoczni, policjanci przekazują odblaski. Wczoraj dzielnicowy z Posterunku Policji w Czyżewie dotarł z nimi do uczniów szkoły w Rosochatem Kościelnem.

 3. Policjanci wysokomazowieckiej drogówki kontrolują autokary

  Każdy z uczestników podróży powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wysokomazowieckiej komendy prowadzą kontrole autokarów.

 4. Spotkanie z rodzinami zastępczymi powiatu wysokomazowieckiego

  W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się spotkanie z rodzinami zastępczymi. Uczestniczyli w nim również policjanci wysokomazowieckiej komendy Policji. Była to doskonała okazja aby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych.

 5. Bezpieczne ferie z Misiem Dobromisiem w Ciechanowcu

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu odwiedził dzieci, które w czasie ferii zimowych biorą udział w zajęciach zorganizowanych przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Była to doskonała okazja do przypomnienia najmłodszym o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się na co dzień.

 6. Ferie w bibliotece

  Wysokomazowieccy policjanci prowadzą działania „Bezpieczne ferie”. Rozmawiają z dziećmi o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach spędzania wolnego czasu.

 7. Bezpieczne Ferie z dzielnicowym

  Wysokomazowieccy policjanci kontynuują działania prewencyjne „Bezpieczne ferie”. Rozmawiają z dziećmi o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach spędzania wolnego czasu.

 8. Dzielnicowy w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Jak się okazało, 48-latek miał prawie 2,2 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego mężczyzny zajmie się sąd.

 9. Autokary do kontroli

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie ferii. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców, wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 10. Aby ferie były bezpieczne.

  Wysokomazowieccy policjanci w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” spotykają się z uczniami szkół. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.