KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Stop przemocy w rodzinie
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
„Bezpieczne wakacje 2017” – bezpieczne podróżowanie i kontrola autobusów
Reporter

Linki

Ruch drogowy

 1. Bezpieczne dziecko w drodze do przedszkola

  Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z przedszkolakami w Sokołach. Mundurowi w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczyli najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

 2. 20-latek stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki, w trakcie kontroli miejsca wskazanego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zatrzymali mężczyznę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Ukarany został również mandatem oraz punktami karnymi.

 3. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany

  Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 33-letniego nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 4. „Bezpieczna droga do szkoły" w Szepietowie

  W ramach ogólnopolskich działań "Bezpieczna droga do szkoły" wysokomazowieccy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Szepietowie.

 5. Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu promowali Tydzień Zrównoważonego Transportu

  22 września br. dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo" przeprowadzili działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa rowerzystów. Wszystko w ramach kampanii „Tygodnia Zrównoważonego Transportu", której celem jest m.in. promowanie „zielonych” form transportu: publicznego, rowerowego i pieszego.

 6. Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

  Wysokomazowieccy policjanci, dzięki informacji przekazanej przez świadków zdarzenia, zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 42-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

 7. Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h – zatrzymano mu prawo jazdy

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wysokomazowieckiej komendy Policji, w trakcie kontroli miejsca wskazanego, jako zagrożone w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. 62-latek został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto, mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy.

 8. Policjanci z wizytą u przedszkolaków

  W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” wysokomazowieccy policjanci odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach na terenie całego powiatu. Podczas spotkań mundurowi uczą najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 9. DZIAŁANIA "EDWARD" - Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

  21 września 2017 roku już po raz kolejny we wszystkich krajach europejskich prowadzona będzie akcja pod nazwą EDWARD, czyli „Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach” (European Day Without A Road Death). Działania te mają za zadanie poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz zwrócenie uwagę na powszechny problem, jakim jest duża liczba osób, która codziennie traci życie i zdrowie w wypadkach drogowych.

 10. „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu” w powiecie wysokomazowieckim.

  Dzisiaj wysokomazowieccy policjanci brali czynny udział w trwającym „Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu”. Promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym wśród najmłodszych mieszkańców Ciechanowca.