KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Podsumowanie „Bezpiecznego weekendu” w powiecie wysokomazowieckiem

  Za nami kolejny długi weekend. Nad bezpieczeństwem podróżnych i odpoczywających czuwali policjanci z wysokomazowieckiej drogówki. W ciągu minionego „długiego weekendu” funkcjonariusze zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. W okresie tym nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

 2. Pamiętajmy – Dla każdego jest miejsce na drodze!

  "Dla każdego jest miejsce na drodze” - pod takim hasłem 25 maja 2018 roku polska Policja rozpoczyna akcję informacyjno-edukacyjną, skierowaną do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci podczas trwania akcji będą promować bezpieczne korzystanie z drogi poszczególnych grup uczestników ruchu drogowego.

 3. Wysokomazowieccy policjanci rozdawali odblaski

  Wysokomazowieccy policjanci, po raz kolejny pojawili się na drogach naszego miasta z przesłaniem dla pieszych. „Bądźmy widoczni na drodze” – tak brzmiało hasło, którego celem, było uświadamianie niechronionych uczestników ruchu drogowego, jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych.

 4. Podsumowanie majowego weekendu w powiecie wysokomazowieckiem

  Za nami długi majowy weekend. Nad bezpieczeństwem podróżnych i odpoczywających czuwali policjanci z wysokomazowieckiej drogówki. W ciągu minionego tygodnia funkcjonariusze zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. W okresie tym nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

 5. WYSOKOMAZOWIECCY POLICJANCI NA FESTYNIE RODZINNYM W SOKOŁACH

  Wysokomazowieccy policjanci prezentowali swoje stoisko profilaktyczne na festynie rodzinnym w Sokołach . Zainteresowani mogli dowiedzieć się między innymi o bezpieczeństwie w ruch drogowym, jak działa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa czy aplikacja Maja Komenda.

 6. Długi majowy weekend przed nami – pamiętajmy o bezpieczeństwie…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.

 7. Pijany motocyklista

  Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kawasaki. Jak się okazało kierujący jednośladem był pod wpływem alkoholu. Teraz 34-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 8. BEZPIECZNE PODRÓŻOWANIE ROWEREM W POWIECIE WYSOKOMAZOWIECKIEM

  Wysokomazowieccy policjanci realizując założenia "Wojewódzkiego Programu Działań Policji na rzecz Bezpieczeństwa Rowerzystów" przeprowadzili działania profilaktyczne z myślą o użytkownikach jednośladów, które mają na celu popularyzację zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. Kierujący rowerem jest jednym z uczestników ruchu drogowego najbardziej narażonym na skutki zdarzeń drogowych.

 9. Sezon rowerowy w pełni - zadbajmy o swoje bezpieczeństwo na drodze

  Wspaniała pogada i warunki drogowe sprzyjają rowerowym wycieczkom. Jednak nadrzędnym celem powinno być nasze bezpieczeństwo. Pamiętajmy, rowerzysta w konfrontacji z samochodem nie ma szans.

 10. Podsumowanie świątecznego weekendu w powiecie wysokomazowieckiem

  Święta Wielkanocne za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem podróżnych i świętujących czuwali policjanci z wysokomazowieckiej drogówki. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze zatrzymali 2 kierujących po alkoholu. W okresie tym nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.