KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Kolejny weekend wzmożonych działań

  Wysokomazowieccy policjanci przez cały weekend weryfikowali zdyscyplinowanie mieszkańców. Mundurowi sprawdzali cel wyjścia czy wyjazdu z domu oraz to czy mieszkańcy stosują się do nowych nakazów bezpieczeństwa. W dalszym ciągu przypominamy o zasadach jakimi w trosce o zdrowie powinni wszyscy się kierować.#zostanwdomu

 2. Kolejny dzień z nowymi zasadami bezpieczeństwa

  Wysokomazowieccy policjanci kontynuują sprawdzenia celu wyjścia, wyjazdu z domu oraz to czy piesi oraz kierowcy stosują się do nowych obostrzeń. W dalszym ciągu będziemy przypominać o zasadach, jakimi w trosce o zdrowie powinni się wszyscy kierować. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad! Pamiętajmy, że tylko wspólnie możemy ograniczyć ryzyko zarażenia.

 3. Przekroczył prędkość o 67 km/h - stracił prawo jazdy

  Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowca jechał o 67 km/h za szybko.

 4. Policjanci przez megafony apelują o odpowiedzialne zachowanie

  Wysokomazowieccy Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Na ulicach miast i miejscowości policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów.

 5. Przestrzeganie nowych zasad bezpieczeństwa - kontrole autobusów

  Wysokomazowieccy policjanci kontrolują autobusy pod kątem przestrzegania nowych zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem.

 6. Trwa 13. edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 13. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 7. Za szybko w terenie zabudowanym

  Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy audi, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. 50-latek jechał o 73 km/h za szybko.

 8. PIĘKNIEJSZA STRONA WYSOKOMAZOWIECKIEJ POLICJI

  W tym roku obchodzona jest 95.rocznica służby kobiet w Policji. Obecnie w strukturach tej największej, mundurowej formacji, służy ich około 15 tysięcy. W Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem stanowiska policyjne zajmuje 17 funkcjonariuszek. 16 Pań zatrudnionych jest także na stanowiskach cywilnych.

 9. Pasją policjantki jest muzyka

  Sierżant Weronika Szyszko od 3 lat związana jest z mundurem. Na co dzień pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Pasją naszej koleżanki jest muzyka.

 10. Działania „Kaskadowy pomiar prędkości”

  Dziś Policja przeprowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania mają na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dlatego funkcjonariusze będą reagować, poza wykroczeniami w postaci przekroczenia prędkości, również na inne naruszenia przepisów ruchu drogowego.