Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z wysokomazowieckiej komendy Policji na podium "II Biegu Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego

Data publikacji 13.11.2017

Policjant z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego wysokomazowieckiej komendy Policji zajął drugie miejsce w ,,II Biegu Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

W miniony piątek w Suwałkach odbył się „II Bieg Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego. W sportowej rywalizacji udział wzięli reprezentanci służb mundurowych oraz młodzież podlaskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym uczniowie klas mundurowych. Uczestnicy biegu mieli za zadanie przebiec dystans około 2600 m z przeszkodami naturalnymi oraz stworzonymi na jego potrzeby. W piątkowej rywalizacji udział brał starszy posterunkowy Arkadiusz Wojno, który reprezentował wysokomazowiecką komendę Policji. Po zaciętej sportowej rywalizacji stanął na podium, zajmując drugie miejsce, w kategorii mężczyzn reprezentujących służby mundurowe. St. post. Arkadiusz Wojno otrzymał puchar, medal oraz dyplom, które zostały wręczone przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, wspólnie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku nadinspektorem Danielem Kołnierowiczem.