Akcja Znicz 2017 - zmiana organizacji ruchu - Aktualności - KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja Znicz 2017 - zmiana organizacji ruchu

Data publikacji 25.10.2017

W ramach corocznej akcji „Znicz” wysokomazowieccy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.

W ramach policyjnej akcji „Znicz 2017″wysokomazowieccy funkcjonariusze będą czuwać na bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Będą również prowadzić wzmożone kontrole pod kątem stanu trzeźwości kierujących oraz stosowania się kierowców do znaków drogowych. Szczególnym nadzorem policjanci obejmą osoby piesze. Pamiętajmy, że funkcjonuje prawny obowiązek używania elementów odblaskowych przez pieszych po zmroku, poza obszarem zabudowanym. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i bądźmy widoczni na drodze.

W dniach 1 i 2 listopada 2017 roku będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy:

- w miejscowości Sokoły, ulica Kościelna stanie się ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Rynek Mickiewicza.

- w rejonie cmentarza w Rosochatem Kościelnem wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju po lewej stronie drogi (od kościoła w kierunku Czyżewa).

W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci. Stosowanie się do ich poleceń i wprowadzonych zmian w organizacji ruchu wpłynie na płynność ruchu w rejonie cmentarzy.