Policyjny Patrol Rowerowy w Ciechanowcu - Aktualności - KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny Patrol Rowerowy w Ciechanowcu

Data publikacji 08.08.2018

Na terenie Ciechanowca ruszyły policyjne patrole rowerowe. Policjanci na rowerach pojawiać się będą między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Już od dzisiaj policjanci na rowerach pełnią służbę na terenie Ciechanowca. Mundurowi na jednośladach pojawią się między innymi w parkach, skwerach i na wąskich osiedlowych uliczkach. Policjanci swoją obecnością z jednej strony działają prewencyjnie, ale są również przygotowani do tego, aby podejmować interwencje wobec osób łamiących prawo. Rowerowy patrol to także bezpośredni kontakt mieszkańców z funkcjonariuszem Policji. Do dyspozycji wysokomazowieckiej jednostki są dwa jednoślady. Osoby zainteresowane, które spotkają na swojej drodze policjantów na rowerach mogą podejść, poprosić o pomoc czy interwencję lub przekazać swoje sugestie na temat bezpieczeństwa w danym rejonie miasta.

Na terenie działania Posterunku Policji w Ciechanowcu tego typu służbę pełnią funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.