Akcja „Znicz 2018” - zmiana organizacji ruchu - Aktualności - KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja „Znicz 2018” - zmiana organizacji ruchu

Data publikacji 31.10.2018

W ramach corocznej akcji „Znicz” wysokomazowieccy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.

 

 

W ramach policyjnej akcji „Znicz 2018″ wysokomazowieccy funkcjonariusze będą czuwać na bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Będą również prowadzić wzmożone kontrole pod kątem stanu trzeźwości kierujących oraz stosowania się kierowców do znaków drogowych. Szczególnym nadzorem policjanci obejmą osoby piesze. Pamiętajmy, że funkcjonuje prawny obowiązek używania elementów odblaskowych przez pieszych po zmroku, poza obszarem zabudowanym. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i bądźmy widoczni na drodze.

W dniach od 1 do 4 listopada 2018 roku będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza:

- w miejscowości Sokoły, ulica Kościelna stanie się ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Rynek Mickiewicza. Od strony drogi W 678 wprowadzono zakaz wjazdu w kierunku cmentarza znakiem B-2 .

W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci. Stosowanie się do ich poleceń i wprowadzonych zmian w organizacji ruchu wpłynie na płynność ruchu w rejonie cmentarzy.