Strona znajduje się w archiwum.

Wysokomazowieccy policjanci informują mieszkańców miasta o „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 01.07.2016

Wysokomazowieccy policjanci zorganizowali punkt informacyjny, gdzie informowali wszystkich zainteresowanych o możliwości korzystania z nowego narzędzia Policji jakim jest pilotażowy program „Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Dzisiaj wysokomazowieccy policjanci zorganizowali  punkt informacyjny, w którym wyjaśniali wszystkim osobom zainteresowanym o możliwości korzystania z pilotażowego programu interaktywnego „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa”. Wszyscy chętni, którzy pojawili się na stoisku, mogli zapoznać się z nowym narzędziem, dowiedzieć się jak ono funkcjonuje i jaki jest cel jego działania. Obecni na miejscu policjanci oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się  „Mapą zagrożeń” prowadzili również kampanię informacyjną, w trakcie której rozpowszechniali materiały profilaktyczne skierowane do dzieci, młodzieży i osób starszych. Zachęcali również do noszenia elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

 Punkt informacyjny w powiecie wysokomazowieckim będzie funkcjonował w poniższych terminach:

05.07.2016 r od godz. 09.00-15.00 Czyżew ul. Mazowiecka 34

07.07.2016 od godz. 09.00-15.00 Ciechanowiec ul. Mickiewicza 1

 Zapraszamy mieszkańców do korzystania z możliwości zapoznania się z funkcjonowaniem pilotażowego  programu „Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.