KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Stop przemocy w rodzinie
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
„Bezpieczne wakacje 2017” – bezpieczne podróżowanie i kontrola autobusów
Reporter

Linki

Ruch drogowy

 1. 20 - latek stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wysokomazowieckiej komendy Policji, w trakcie kontroli miejsca wskazanego, jako zagrożone w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. 20 -latek został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto, mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy.

 2. Jazda na „podwójnym gazie”

  Jazda w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo i jest zagrożona karą pozbawienia wolności do lat 2. Oprócz tego sprawca musi liczyć się z wysoką karą finansową i utratą uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

 3. Działania "ZNICZ 2017" na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

  Akcja „Znicz 2017”, była czasem wytężonej pracy dla policjantów. Wysokomazowieccy mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich osób odwiedzających groby swoich bliskich.

 4. Pijany kierowca zakończył jazdę na płocie

  Kierowca passata miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, gdy jego auto uderzyło w ogrodzenie posesji. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 5. „ZNICZ 2017” - bądź widoczny na drodze!

  Policjanci z wysokomazowieckiej komendy podczas akcji „ZNICZ 2017” każdego dnia zwracają uwagę na bezpieczeństwo osób pieszych. Rozdają elementy odblaskowe i zachęcają do ich noszenia.

 6. "NIE ZABIJAJ" - inauguracja akcji informacyjno-edukacyjnej skierowanej do kierowców

  Podczas briefingu pod Cmentarzem Wojskowym na Powązkach przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Konferencji Episkopatu Polski oraz Polskiej Rady Ekumenicznej przypominali i uświadamiali kierowcom, że nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol to główne czynniki mające wpływ na liczbę wypadków oraz ich skutki. Inauguracja akcji została zaplanowana na dzień, w którym rozpoczynają się działania Policji pn. „Znicz”.

 7. Akcja Znicz 2017 - zmiana organizacji ruchu

  W ramach corocznej akcji „Znicz” wysokomazowieccy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.

 8. Nietrzeźwy przywiózł dzieci do szkoły

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena, który przywiózł swoje dzieci do szkoły. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 9. Bezpieczne dziecko w drodze do przedszkola

  Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z przedszkolakami w Sokołach. Mundurowi w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczyli najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

 10. 20-latek stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki, w trakcie kontroli miejsca wskazanego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zatrzymali mężczyznę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Ukarany został również mandatem oraz punktami karnymi.