KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Linki

Sonda

Co sądzisz o nowej stronie?

Ruch drogowy

 1. e- usługa Bezpieczny Autobus

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kontynuuję kampanię informacyjną dotyczącą e-usług, które pozwolą on-line sprawdzić informacje o pojazdach oraz autobusach. Obie udostępnione usługi są bezpłatne.

 2. "Nigdy nie jeżdzę po alkoholu" w powiecie wysokomazowieckim.

  232 kontroli i żadnych nietrzeźwych kierowców – to efekt wczorajszej akcji„ trzeźwy poranek” przeprowadzonej przez policjantów z wydziału ruchu drogowego wysokomazowieckiej komendy.

 3. Tragiczne skutki zderzenia „malucha” z mercedesem

  Na skutek zderzenia fiata 126p z mercedesem dwie osoby podróżujące „maluchem” z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Tam pomimo natychmiast udzielonej pomocy medycznej zmarły. Teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

 4. Czujne oko policjantki

  Policjantka wysokomazowieckiej drogówki patrolując miasto zauważyła auto, którego kierowca na widok radiowozu zaczął dziwnie się zachowywać. Po zatrzymaniu wyszło na jaw, że mężczyzna siedzący za kierownicą ma zatrzymane prawo jazdy, natomiast jadący z nim pasażer poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz kierowcą auta zajmie się sąd, natomiast jego kolega trafił już do zakładu karnego.

 5. Wysokomazowieckich policjantów odwiedziły przedszkolaki

  Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w wysokomazowieckiej komendzie Policji milusińskich z miejscowego Przedszkola nr 1. Najmłodsi zwiedzili budynek oraz obejrzeli policyjny sprzęt. Była to również doskonała okazja do przypomnienia dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania.

 6. Zderzenie opla i mazdy. Trzy osoby nie żyją.

  Na skutek zderzenia na skrzyżowaniu opla i mazdy dwóch kierowców zginęło na miejscu, a dwie kolejne osoby trafiły do szpitala. Tam, jedna z nich – pasażerka astry zmarła. Z ustaleń mundurowych wynika, że uczestnicy tragicznego wypadku nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Teraz jego przyczyny i okoliczności wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

 7. Festyn rodzinny z policjantami

  Policjanci z wysokomazowieckiej komendy uczestniczyli w festynie rodzinnym. Zabawom, radości, śmiechom nie było końca. Wśród atrakcji była też prezentacja sprzętu policyjnego, stoisko profilaktyczne oraz gry i zabawy z zakresu bezpieczeństwa.

 8. Pasażer fiata zginął po dachowaniu

  Kierujący fiatem stilo na łuku drogi prawdopodobnie zjechał na pobocze i dachował. Kierowca oraz jadący z nim pasażer z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, po kilku godzinach 42-letni pasażer zmarł. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają teraz wysokomazowieccy policjanci.

 9. Dachowanie citroena

  Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. W wyniku wypadku siedzący za kierownicą mężczyzna trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają teraz wysokomazowieccy policjanci.

 10. Policjanci z myślą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

  Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z dziećmi i młodzieżą w Zespole Szkół w Kuleszach Kościelnych. Była to doskonała okazja do zwrócenia uwagi młodych ludzi na zagadnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.