KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Linki

Sonda

Co sądzisz o nowej stronie?

Ruch drogowy

 1. Działania wysokomazowieckiej drogówki „TRUCK-BUS”.

  W miniony czwartek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili wzmożone działania pn. "Truck-Bus" podczas których kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, jak też czy kierujący i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa.

 2. Trzy osoby ranne w wypadku drogowym

  W wyniku czołowego zderzenia volkswagena z bmw, trzy ranne osoby trafiły do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz przyczyny wypadku.

 3. Groźnie wyglądająca kolizja drogowa.

  Kierujący Seatem Ibiza nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW Golfem. 29-letniemu sprawcy kolizji wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy.

 4. Działania „Pasy” wysokomazowieckiej policji.

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Wysokomazowieckiej Komendy przeprowadzili wczoraj działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu pod nazwą "Pasy". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa oraz reagowali na nieprawidłowe przewożenie dzieci.

 5. Wysokomazowieccy policjanci na spotkaniu z seniorami.

  W obiegły wtorek policjanci ruchu drogowego oraz pracownik cywilny Wysokomazowieckiej Komendy spotkali się z seniorami w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Głównym celem spotkania było uświadomienie starszych osób i przekazanie im wiedzy na temat zagrożeń, jakie mogą spotkać ich w codziennym życiu.

 6. Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

  Wysokomazowieccy policjanci zostali wezwani przedwczoraj do zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Chojane - Pawłowięta.51-latek kierujący BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył bokiem w drzewo.