KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Linki

Ruch drogowy

 1. Nośmy odblaski

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki przeprowadzili kolejne działania propagujące noszenie elementów odblaskowych. Wyruszyli na drogi powiatu, by namawiać pieszych do dbania o własne bezpieczeństwo i noszenia odblasków.

 2. Działania „Błysk” w powiecie wysokomazowieckiem

  Wysokomazowieccy policjanci drogówki w trosce o bezpieczeństwo pieszych, prowadzą w rejonie wytypowanych przejść dla pieszych działania „Błysk”. Mają one na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 3. Pościg za uciekającym oplem

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali w pościgu 29-letniego kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 4. Działania „Bezpieczna Gmina” w powiecie wysokomazowieckim

  W dniach 22 – 27 listopada na terenie powiatu wysokomazowieckiego prowadzone były działania „Bezpieczna Gmina”. Ich celem była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na drogach gminnych i powiatowych.

 5. Działania "Dyskoteka"

  Blisko 200 skontrolowanych pojazdów, 25 ujawnionych wykroczeń i jeden zatrzymany kierowca, który wsiadł za kierownicę na tzw. „podwójnym gazie” to efekt działań wysokomazowieckich policjantów w ramach przeprowadzonej akcji "Dyskoteka".

 6. Pamiętajmy o odblaskach

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki przypominają, wszystkim pieszym o obowiązku używania elementów odblaskowych, podczas poruszania się poza obszarem zabudowanym po zmierzchu.

 7. Weekend na drogach powiatu wysokomazowieckiego

  W miniony weekend wysokomazowieccy policjanci na drogach powiatu ujawnili troje nietrzeźwych kierowców. Wśród nich znalazła się 54-latka, która w wydychanym powietrzu miała ponad 2,2 promile alkoholu, nie posiadała uprawnień do kierowania. Ujawnieni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

 8. Załóż odblask – będziesz widoczny

  Wysokomazowieccy policjanci przypominają, że każdy pieszy poruszający się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym musi, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 9. Warto być widocznym na drodze

  Policjanci wysokomazowiecki drogówki przypominają i zachęcają pieszych do noszenia elementów odblaskowych.

 10. Załóż odblask – będziesz widoczny

  Policjanci ruchu drogowego wysokomazowieckiej komendy prowadzą wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.