KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Linki

Ruch drogowy

 1. Aby ferie były bezpieczne.

  Wysokomazowieccy policjanci w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” spotykają się z uczniami szkół. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

 2. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo! Nośmy odblask!

  Policjanci wysokomazowieckiej komendy Policji stale prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. W ramach codziennej służby przypominają pieszym, że dzięki odblaskom noszonym w widoczny miejscu stają się bardziej widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego.

 3. Bezpieczne ferie z uczniami Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej.

  Niebawem rozpoczynają się ferie zimowe. Aby były one bezpieczne wysokomazowieccy policjanci, w ramach działań „Bezpieczne ferie”, spotykali się uczniami Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej.

 4. Bezpieczne ferie wśród uczniów Szkoły Podstawowej w Szepietowie

  Wysokomazowieccy policjanci prowadzą w całym powiecie działania profilaktyczne ukierunkowane na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Tym razem spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Szepietowie.

 5. Bezpieczne ferie w Jabłonce Kościelnej.

  Wysokomazowieccy policjanci prowadzą w całym powiecie działania profilaktyczne ukierunkowane na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Tym razem spotkali się z uczniami w Zespole Szkół w Jabłonce Kościelnej.

 6. Bezpieczne ferie z wysokomazowieckimi policjantami

  Niebawem rozpoczynają się ferie zimowe. Aby były one bezpieczne wysokomazowieccy policjanci, w ramach działań „Bezpieczne ferie”, spotykali się wczoraj z uczniami Zespołu Szkół w Czyżewie.

 7. „Bezpieczne ferie” w powiecie wysokomazowieckim

  Zimowa przerwa w nauce to szczególny czas wypoczynku dla dzieci. Wysokomazowieccy policjanci, jak co roku, w okresie poprzedzającym rozpoczęcie ferii zimowych prowadzą w szkołach cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą.

 8. Nie lekceważmy odblasków

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki w trakcie codziennej służby promują zasady prawidłowych zachowań wśród pieszych. Przypominają jak bardzo ważne jest noszenie odblasków. Wszystko po to, aby poprawić na drogach bezpieczeństwo pieszych.

 9. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! Załóż odblask!

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wysokomazowieckiej komendy Policji stale prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. W ramach codziennej służby przypominają pieszym, że dzięki odblaskom noszonym w widoczny miejscu stają się bardziej widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego, przez co bezpieczniejsi.

 10. Debata społeczna w Urzędzie Gminy Wysokie Mazowieckie

  Wczoraj w Urzędzie Gminy w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się debata społeczna. Policjanci rozmawiali z mieszkańcami o bezpieczeństwie , funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz o osobach potrzebujących pomocy w okresie jesienno-zimowym.