KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Linki

Ruch drogowy

 1. "Bezpieczna droga do szkoły" w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

  Wysokomazowieccy policjanci w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, odwiedzili dzieci w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu. W czasie spotkania mundurowi przypominali uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 2. Przedszkolaki z wizytą w wysokomazowieckiej komendzie Policji

  Wysokomazowiecką komendę Policji odwiedził dzieci z miejscowego Przedszkola nr 2. Była to doskonała okazja do przekazania wiedzy na temat zagrożeń czyhających na drodze. Dzieci ponadto zobaczyły na miejscu wszystko to, co wiąże się z codzienną służbą funkcjonariuszy. Nie obyło się także bez mnóstwa pytań i pamiątkowych zdjęć.

 3. Jak być bezpiecznym na drodze w Zespole Szkół w Rosochatem Kościelnem ?

  W ramach ogólnopolskich działań "Bezpieczna droga do szkoły" wysokomazowieccy policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem.

 4. „Bezpieczna droga do szkoły” w Nowych Piekutach

  W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” wysokomazowieccy policjanci odwiedzają dzieci w szkołach podstawowych na terenie powiatu. Podczas spotkań mundurowi uczą najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki prowadzili działania związane z obchodami Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Akcja miała charakter profilaktyczny , a jej celem było podnoszenie świadomości kierowców w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Bezpieczna droga do szkoły w Kuleszach Kościelnych

  W ramach realizacji programu „Bezpieczna Droga do Szkoły” wysokomazowieccy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych, aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

 7. Bezpieczna droga do szkoły w Kuczynie

  W ramach ogólnopolskich działań "Bezpieczna droga do szkoły" wysokomazowieccy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Kuczynie.

 8. Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych

  W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” wysokomazowieccy policjanci odwiedzają dzieci w szkołach podstawowych na terenie całego powiatu. Podczas spotkań mundurowi uczą najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 9. "Bezpieczna droga do szkoły" z uczniami Szkoły Podstawowej w Łuniewie Małym

  Trwają ogólnopolskie działania pod nazwą "Bezpieczna droga do szkoły". Wczoraj wysokomazowieccy policjanci gościli w Szkole Podstawowej w Łuniewie Małym.

 10. Bezpieczna droga do szkoły z uczniami Szkoły Podstawowej w Wyszonkach Kościelnych

  Trwają ogólnopolskie działania pod nazwa "Bezpieczna droga do szkoły". Wczoraj policjanci gościli w Szkole Podstawowej w Wyszonkach Kościelncy.