KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Linki

Sonda

Co sądzisz o nowej stronie?

Ruch drogowy

 1. Zmiany w przepisach ruchu drogowego – policjanci informują!

  Od 15 maja i od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Wysokomazowieccy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 2. DZIAŁANIA „GIMBUS” NA DROGACH POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO.

  Policjanci na terenie powiatu wysokomazowieckiego przeprowadzili działania prewencyjno - kontrolne „Gimbus”. Ukierunkowane były one na poprawę bezpieczeństwa dzieci przewożonych do i ze szkół.

 3. Działania „Rowerem bezpiecznie do celu”.

  Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki w miniony piątek przeprowadzili działania „Rowerem bezpiecznie do celu” podczas których wręczali odblaski oraz instruowali rowerzystów jak bezpiecznie poruszać się jednośladami.

 4. Uderzyła w drzewo

  Wysokomazowieccy policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Stypułki Borki. Tam kierująca toyotą uderzyła w drzewo.

 5. Nowy alkomat wysokomazowieckich policjantów

  Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego otrzymali nowy, samoobsługowy alkomat, który został zainstalowany w poczekalni komendy. Ogólnodostępne urządzenie, z którego każdy będzie mógł skorzystać bez angażowania funkcjonariuszy, przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji – Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie.

 6. Wypadek drogowy - 4 osoby ranne

  Kierowca busa i troje pasażerów ucierpiało w groźnym wypadku, do którego doszło wczoraj rano na drodze relacji Jeżewo -Sokoły. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz przyczyny wypadku.

 7. Działania wysokomazowieckiej drogówki „TRUCK-BUS”.

  W miniony czwartek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili wzmożone działania pn. "Truck-Bus" podczas których kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, jak też czy kierujący i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa.

 8. Trzy osoby ranne w wypadku drogowym

  W wyniku czołowego zderzenia volkswagena z bmw, trzy ranne osoby trafiły do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz przyczyny wypadku.

 9. Groźnie wyglądająca kolizja drogowa.

  Kierujący Seatem Ibiza nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW Golfem. 29-letniemu sprawcy kolizji wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy.

 10. Działania „Pasy” wysokomazowieckiej policji.

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Wysokomazowieckiej Komendy przeprowadzili wczoraj działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu pod nazwą "Pasy". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa oraz reagowali na nieprawidłowe przewożenie dzieci.