KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Linki

Ruch drogowy

 1. Najlepszy podlaski policjant ruchu drogowego 2017

  Finał wojewódzki XXX edycji konkursu „Policjant ruchu drogowego” został zakończony. Rywalizację o tytuł najlepszego podlaskiego policjanta pionu ruchu drogowego wygrał funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Tegoroczny ogólnopolski konkurs odbędzie się we wrześniu, w Legionowie.

 2. Motocykl nie wybacza błędów!

  Bez wątpienia pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach możemy spotkać coraz więcej użytkowników jednośladów. Niestety wraz z jego rozpoczęciem dochodzi do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Tylko wczoraj w wypadkach drogowych zginęło aż 15 osób, z czego 1/3 ofiar stanowili motocykliści.

 3. Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości.

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 63 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

 4. Uwaga na łosie !

  Wysokomazowieccy policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze. W ciągu minionego weekendu na drogach powiatu wysokomazowieckiego doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych z udziałem łosi.

 5. Uciekał przed Policją, bo był nietrzeźwy

  58-letni kierowca volkswagena zignorował sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie pojazdu i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera. Jak się okazało był nietrzeźwy – miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 6. W Wysokiem Mazowieckiem uruchomiono aktywne przejście dla pieszych

  W Wysokiem Mazowieckiem na ulicy Jagiellońskiej uruchomiono aktywne przejście dla pieszych. Ostrzega ono kierowców o zbliżaniu się pieszego do pasów. To nowoczesne rozwiązanie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 7. „Kręci mnie bezpieczeństwo” podczas otwarcia sezonu motocyklowego 2017 w Ciechanowcu

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki towarzyszyli motocyklistom podczas akcji „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2017” w Ciechanowcu. Edukowali kierowców w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze. Mundurowi zapewnili też bezpieczeństwo miłośnikom dwóch kółek, podczas ich przejazdu ulicami miasta.

 8. Nietrzeźwi kierowcy na wysokomazowieckich drogach

  Policjanci na drogach powiatu wysokomazowieckiego w ciągu długiego weekendu zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy odpowiedzą przed sądem.

 9. Działania „Kręci mnie bezpieczeństwo” w powiecie wysokomazowieckiem

  Policjanci wysokomazowieckiej komendy oraz mundurowi w całym kraju rozpoczęli akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na poprawę bezpieczeństwa rowerzystów.

 10. „Kręci mnie bezpieczeństwo"

  Policjanci z wysokomazowieckiej komendy wezmą udział w działaniach profilaktycznych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”, promowanej przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. W ramach realizacji tego programu w najbliższą sobotę policjanci ruchu drogowego oraz prewencji będą prowadzili działania profilaktyczno-informacyjne, które ukierunkowane będą na poprawę bezpieczeństwa rowerzystów.