KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Blok KWP

Reporter
komunikacja
Dopalacze
Mówię nie handlowi ludźmi
Stop agresji drogowej
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Nie odwracaj wzroku
Niebieska linia
Policjant który mi pomógł
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Linki

Ruch drogowy

 1. Załóż odblask - bądź widoczny !

  Wysokomazowieccy policjanci przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym ma obowiązek, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 2. Uczniowie klasy mundurowej w wysokomazowieckiej komendzie Policji

  „Rola i zadania Policji” to temat spotkania wysokomazowieckich policjantów z uczniami klasy mundurowej miejscowego liceum ogólnokształcącego.

 3. Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 54 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

 4. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu prezentował Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu spotkał się pracownikami miejscowego Muzeum Rolnictwa . Funkcjonariusz przybliżył zebranym zasady działania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 5. Dzielnicowy prezentował Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu spotkał się ze strażakami Ochotniczej Staży Pożarnej w Tworkowicach . Funkcjonariusz przybliżył zebranym zasady działania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 6. Bezpieczne ferie z przedszkolakami

  Wysokomazowieccy policjanci odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach na terenie całego powiatu. Podczas spotkań mundurowi uczą najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 7. Bezpieczne ferie z Misiem Dobromisiem w Czyżewie

  Policjanci z wysokomazowieckiej komendy odwiedzili dzieci, które w czasie ferii zimowych biorą udział w zajęciach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie. To doskonała okazja do przypomnienia o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się na co dzień.

 8. Bezpieczne ferie z harcerzami

  Policjanci z wysokomazowieckiej komendy odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą w czasie ferii. To doskonała okazja do przypomnienia o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się na co dzień.

 9. Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych

  Wysokomazowieccy policjanci odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach na terenie całego powiatu. Podczas spotkań mundurowi uczą najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 10. „Dzień odblasków” na drogach powiatu wysokomazowieckiego

  Dziś na terenie całego kraju, po raz pierwszy przeprowadzony został „Dzień Odblasków”. W projekt ten włączyli się również wysokomazowieccy policjanci. Idea tego przedsięwzięcia wywodzi się z Norwegii, gdzie „Dzień Odblasków” organizowany jest co roku.